محل تبلیغات شما

بنده روی منبر امام حسین (ع)، در خانه خدا اونهم در مجلس حضرت زهرا (س).
اگر چیزی را یقین نکنم نمی گم .

بدانید و آگاه باشید .
هر کس کوچکترین حرف در تضعیف مقام معظم رهبری بزند .هر کس اندیشه ای داشته باشد که ضد مقام رهبری باشد .خدا او را نخواهد بخشید.
این را یقین بدانید.قدردان رهبری باشید.اگرافکار پاشیده ای ،پوسیده ای به شما عرضه کرده اند قبول نکنید.این مرد بزرگ حفظ اسلام است و هر کس با این مرد بزرگ مخالفت کند خدا ازش نمی گذرد.این و از من بشنوید .

خدایا تو شاهدی که چیزی را می دانم و میگم .اگر جوانی باشد ،پیری باشد ،هر کسی باشد اگر گوش به حرف کسی بده  و خدای نکرده در صدد این بیاد که با این مرد بزرگ(فرزند حضرت زهرا) که امروز آبروی اسلام است ،حفظ اسلام است عاقبت بخیر نمی شود ها .حواستون اینجا باشه .یک چیزی می دونم و میگم امروز از اوجب واجبات یکپارچگی و تائید حضرت ایت الله ای است جوانها یک وقت افکارتون اینور و اونور نره .فقط حواستون به رهبری باشه گوشتون به رهبری باشه .فلان کس همچین گفت .فلان رومه همچین نوشت .گوش ندید آقا .گوشتون به رهبری باشه .

خدا به حق زهرای مرضیه رهبر ما رو حفظ کن .خدایا ما رو قدردانش قرار بده .بدانید یک چیزی می دانم ، عرض می کنم .من مدعی علم غیب نیستم ها .هیچی نیستم .من یک کودک نادان هستم ولی به فضل الله یک معیارهای در دست دارم که بدانید اگر کسی با این مرد بزرگ مخالفت کند و توبه هم نکند خدا او را نمی بخشد مگر توبه کنه .

یک عده با امام مخالفت کردند امام رو از دست دادند هنوز هم دست بردار نیستند .آقا ، ایت الله العظمی اراکی ،شیخ الفقها وقتی می رفتند خدمت امام ، دم درب می ایستادند و می گفتند .السلام علیک یابن رسول الله بابی انت و امی و انوقت داخل می شدند .حالا یک عده با این مرد مخالفت کردند ایشان را خدا ازشون گرفت .بس نشد دیگه .

حالا یادگار اون مرد ،این بزرگواره.ما دیگه چی داریم .امروز این ایران پرچم داره اسلام است امروز این ایران مشعل داره ام القری است و رهبرش هم این مرد بزرگ است اگر بخواهید با این مرد بزرگ مخالفت کنید با اسلام بازی کردید و هر کس با شئون اسلام با کیان اسلام با حیثیت مسلمین بازی کند خدا او را نمی بخشد.

نائب امام زمان (عج)

سخنان آقای فاطمی نیا در مورد رهبر معظم انقلاب.

چیزی که عوض داره ... گله نداره

مرد ,خدا ,اسلام ,یک ,کس ,نمی ,این مرد ,مرد بزرگ ,با این ,اسلام است ,هر کس

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دوست خوبم کتاب